Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu ! 5-10

Günlük yaşantımızda bazı ipuçları vardır ki bunlar hayatımızı kolaylaştırır. Bu ipuçları kısa yolları, zamanımızı daha iyi kullanmamıza yardımcı olur. Sizin için en iyi ipuçlarını yazacağım. İşte Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu;

1- Özgüveninizi yitirdiğiniz zaman kendinize şunu deyin “şu an kendime normalden daha fazla güveniyorum” cümlesini en içten şekilde 2-3 kez tekrarlayın. Göreceksiniz ki özgüveniniz tavan yapacak.

2- Eğer hayatta, kilo vermek istiyorsanız veya zengin olmak istiyorsanız, telefonunuza zayıf bir insan fotoğrafı veya zengin bir insan fotoğrafı koyun. Her baktığınız zaman beyninize girecek ve bu işlemleri yapabilmek için daha iyi hazırlanacaksınız.

3- Eğer mikrodalga fırına pizza yada ısıtmak için hamurişi bir şey koyuyorsanız kuruduğunu fark etmişsinizdir. Bu kurumayı geçirmek için yapmanız gereken en önemli şey, yanına yarım bardak dolu su koymanızdır. Bardağın içinde yarım bardak su koyarsanız göreceksiniz ki yiyecekleriniz kurumayacak.

4- Her gün düzenli olarak dişlerimizi fırçalamaya çalışırız. Macunu diş fırçasına sıktıktan sonra suyla ıslatırız. Bunu yapmak yerine ilk önce ağzınızı çalkalayın, diş macununu fırçanıza sıkın ve ıslatmayın. Ağzınız ıslak olacağı için sorun olmayacaktır. Böyle yapmanız diş macununun içindeki yararlı maddeleri dişlerinize daha çok yararlı olur.

5- Eğer bir insanın size yalan söylediğini anlayamıyorsanız, ellerine bakın. Elleri eğer hiç hareket etmiyorsa yalan söyleme olasılığı çok yüksektir. Bunun sebebi normalde insanlar elini hareket ettirir ama yalan söylediğinde ettirmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir