Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu 25-30

Günlük yaşantımızda bazı ipuçları vardır ki bunlar hayatımızı kolaylaştırır. Bu ipuçları kısa yolları, zamanımızı daha iyi kullanmamıza yardımcı olur. Sizin için en iyi ipuçlarını yazacağım. İşte Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu;

1. Eğer tencerede birşeyiniz varsa ve taşacak korkusu yaşıyorsanız, tahta kaşığı tencerenin üzerine paralel şekilde koyun ve artık taşmayacaktır.

2. Çamaşır malzemeleri her zaman çok yer kaplarlar ve düzensiz bir şekilde etrafta dururlar. Bunu geçirmenizin en kolay yollarından birisi askılık alın. Askılığın bir sürü cebi olsun ve içine koyun. Ortalık çok rahatlayacak emin olabilirsiniz.

3. Tişört aldığınız zaman üzerindekilerinin yıkılmasını herkes yaşamıştır ve bu çok fazla can sıkmaktadır. Çekmecenize yatay değil de dikey şeklinde koyarsanız alımınız daha kolay olacak ve dağılmayacaktır.

4. Evdeki çöp kutunuzun için biraz karbonat veya kabartma tozu dökerseniz, size gelecek pis kokulardan kurtulmuş olacaksınız.

5. Herkes evinde yumurta kaynatmıştır, belki de her sabah kaynatıyordur. Kaynattığınız yumurtaların suyunu saksınızdaki çiçeğe dökerseniz, daha sağlıklı bir çiçek yetiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir