Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu 20-25

Günlük yaşantımızda bazı ipuçları vardır ki bunlar hayatımızı kolaylaştırır. Bu ipuçları kısa yolları, zamanımızı daha iyi kullanmamıza yardımcı olur. Sizin için en iyi ipuçlarını yazacağım. İşte Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu;

1. Evinizde elektrikler kesildi ve 1 tane mumunuz var. Bu mum tek başına bir etki edemez fakat küçük bir ayna yardımı ile karşısına koyduğunuz zaman 2 tane mum varmış gibi olacaktır ve daha fazla ışık imkanınız olacaktır.

2. Bisküvi çok kuru bir yiyecektir. Bir bardak süte bandırıp yediğiniz zaman hiç alamadığınız güzel tadları alabilirsiniz.

3. Evde kek yaptığınız zaman üstüne çikolata eritmeniz çok güzel olacaktır. Bu çikolatanın daha güzel olmasını istiyorsanız margarinle beraber eritin ve harika lezzetler çıkarın.

4. Eğer ekmeğiniz küflenmişse ve buna üzüldüyseniz geri çevirebilirsiniz. Ekmeğin üzerine su serpin ve alüminyum folyoya sarın. Ardından fırında 10 15 dk pişirin. Ekmeğiniz geri haline gelecektir.

5. Şarjınız bittiğinde ve şarj aletiniz bozulduğunda, şarj kablosunu televizyondaki usb yerine takarak şarj edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir