Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu 10-15

Günlük yaşantımızda bazı ipuçları vardır ki bunlar hayatımızı kolaylaştırır. Bu ipuçları kısa yolları, zamanımızı daha iyi kullanmamıza yardımcı olur. Sizin için en iyi ipuçlarını yazacağım. İşte Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 İpucu;

1. Bazen biberler istemediğimiz kadar acı olabiliyor. Yemeği zehirde etse acıyı çok seviyoruz. Peki anlık olan çok büyük acılarda ne yapmalıyız? Anında şekerli bir şeyler yemek sizin acınızı alacaktır.

2. Çok fazla uykunuz varsa ve bir sebepten ötürü uyuyamıyorsanız, vişne yiyin. Vişne yemek uykuyu getireceği için hemen uyuyacaksınız.

3. Eğer evde veya başka bir yerde yalnızken kalp krizi geçirirseniz, yapmanız gereken en önemli şey çok şiddetli şekilde öksürmektir. Öksürük kalp krizini geçirecektir.

4. Biriyle ilk buluşmanızda sinema tercihi yapacaksanız, korku filmlerini tercih etmeye özen gösterin. Vücudunuz korktuğu için birbirinize olan ruhsal bağ daha da etkilenecektir.

5. Boğazınız ağırdığında dondurma yemek sakıncalı derler. Aslında tam tersi, dondurma soğuk olduğu için boğaz ağrınızı en aza indirir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir