Burcunuza Göre En Sık Gördüğünüz Rüyalar

Her insan farklı rüyalar görür. Bu rüyaları daha çok günlük hayatta yaşadıklarına göre görür. Bazı rüyalar vardır ki bazen herkes aynı rüyaları görür. Bizde bu konumuzda burcunuza göre en çok gördüğünüz rüyaları derleyelim dedik. Sizde elbet bir gün bu tür rüyalar görmüşsünüzdür. Hafızanızı tazeleyerek tekrar tekrar okuyun. Elbet birini görmüşsünüzdür. Bizde burçların yaptıkları oylara bakarak bunları size yazıyoruz. İşte burcunuza göre en sık gördüğünüz rüyalar;

KOÇ BURCU

Koç burcundaki insanların rüyalarında en sık gördüğü şeylerden birisi kaçmaktır. Rüyada sonsuz bir yolda biri yada birileri tarafından kovalanıyor yada siz onları kovalıyorsunuzdur.

BOĞA BURCU

Boğa burcundaki insanlar genellikle diş dökülmesi görür yada rüyada dişlerine bir şeyler olduğunu görür. Bu durum o an için çok kötü olsa da uyandıktan sonra dişlerinize bakıp aldığınız rahatlık kimsede olamaz.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanı rüya gördükleri zaman diğerlerine oranla daha fazla olarak, tuvalet bulamamayı görürler. Rüyada tuvaletleri gelir ve asla tuvalet yeri bulamazlar. Bu durum oldukça sıkıntılıdır.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu insanı genellikle rüyasında çıplak kalır. Bu çıplaklık evde tek başına değil, sokakta insanların içinte tek başına oluyor. Bunu yaşamayan yoktur gerçekten. Çok utanç verici bir an oluyor.

ASLAN BURCU

Aslan insanı rüyasında sınava hazırlıksız yakalanmayı elbet bir kezde olsun görmüştür. Rüya esnasında birden sınava başlanır ve ardından kalem ile bir şey yapamamaz. Hazırlıksız olduğu için donup kalır çaresizce…

BAŞAK BURCU

Başak burçları en yaygın rüyalardan birini çok fazla görürler. Bu rüya ise uçmaktır. Rüyalarında sağdan sola, ileri, geriye her yere uçarlar. Gerçekten çok keyifli bir rüyadır ve sadece Başaklar değil herkesin görmesi gereken bir rüya.

TERAZİ BURCU

Terazi burcunda ki insan genellikle rüyasında düşer. Bu düşme bir uçurum kenarında olabilir veya bir binanın üzerinden atlamak olabilir. Tabii düştüğü zaman ölmez, rüyadan hemen uyanır ama o anki aksiyon çok kötüdür.

AKREP BURCU

Akrep burçlarında olan insanlar genellikle rüya gördükleri zaman araba sürerler. Araba sürmek normal bir şey fakat araba sürdükleri zaman genellikle kontrolü kaybederler. Bu kaybetme o an çok panik yaşamalarına sebep olur.

YAY BURCU

Yay burcu insanı rüya esnasında genellikle kendi evinin içinde yeni bir oda keşfederler. Bu odayı nasıl yıllardır bulamadım diye içlerinde geçirirler. Odaya girdiğinde genellikle rüya biter ama Yayların şaşırmasına yeter…

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu rüyada hep bir yere geç kalır. Mesela rüya esnasına iş yerine gitmesi gerekiyor veya biriyle buluşması gerekiyor, asla zamanında gelemez. Koşsa bir ulaşamaz o gideceği yere.

KOVA BURCU

Kova burcu insanı genellikle ayakkabısının kaybolmasını görür. Rüya’da dışarıdasınız ve bir bakıyorsunuz ayakkabılarınız yok!!! bu çok sık yaşanan bir rüyadır ve en çok Kova burcu insanı yaşar.

BALIK BURCU

Balık burcundaki insanlar rüyalarında ya birilerine ihaneti ya da kendilerine ihaneti görürler. Sabah kalkınca bile rüya etkisinde kalabiliyorlar. Eğer sevgilisi veya kocası ile arası bozuksa, her gece aldatıldığını görebilir Balıklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir