Bir Burca Asla Yapmayacağınız Şeyler

Her burcun sevmediği bir özellik vardır. Ona karşı bu özellikleri kullandığınız zaman karşınızdaki insan adeta bir çılgına dönebilir. Sizde burçlarla ilgili ilginç bilgilerini öğrenerek karşınızdaki insana asla yapmayacağınız şeyler olabilir. Burca göre davranan insan çok fazla olduğundan bu bilgiler tam sizlik. İşte bir burca asla yapmayacağınız şeyler;

KOÇ BURCU

Koç burcu insanına asla yalan söylemeyin. Yada söyleyin. Çünkü söylediğiniz zaman hayatlarında yok olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

BOĞA BURCU

Boğa burcundaki bir insana asla bir konuda ısrar etmeyin. He deyin geçin ama asla ısrar etmeyin. Çünkü Boğalar ısrarı hiç sevmezler.

İKİZLER BURCU

İkizlere asla ihanet etmeyin. Bakın asla diyorum. Nedeni ise hem çok kırılır hem de sizden öyle bir intikam alır ki sadece izlersiniz.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcundaki bir insan karakteri gereğince iki yüzlü insanları asla sevmezler. Ona karşı iki yüzlü olmayın. Her zaman neyseniz o olun çünkü bunu yapmanız sayesinde o sizi zaten hayatınıza alacaktır.

ASLAN BURCU

Aslana karşı asla zıt olmayın. Bir konuda fikriniz tersse bile çaktırmayın. Aslanlar zıt insanlardan nefret ederler.

BAŞAK BURCU

Başak burcuna yalakalık asla yapmayın. Çok iyi sezerler kimin yalaka olduğunu. Başaklar yalakaları hayatlarında istemezler haberiniz olsun.

TERAZİ BURCU

Terazi burcuna sahip bir insanla beraberken onu asla sıkmayın. Bir konudan veya bir işten dolayı sıktığınız zaman size çok pis patlar ve yanınızdan en hızlı şekilde uzaklaşabilir.

AKREP BURCU

Akrebe karşı yüzsüzlük yapmayın. Akrep burcu yüzsüz insanlardan nefret ederler. He diyorsanız ben yapacağım diye, o zaman Akrebin size yapacaklarını izleyin.

YAY BURCU

Yay burcu şüphe uyandıran insanları hiç sevmezler. Ona karşı asla şüpheci bir tavrınız olmasın. Bunu aklınızdan çıkarmayın yoksa Yaylar sizin aklınızı çıkarır.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu insanına gidip duygu sömürüsü yaparsanız hiç bir karşılık bulamazsınız. Oğlaklar öyle şeylere gelemezler.

KOVA BURCU

Bir ortamda Kova Burcunun sözünü dinlemeyenler olursa veya siz Kova’nın sözünü dinlemezseniz, tek tek kulaklarınızı koparabilir. O kadar sevmez sözünün dinlenmemesini.

BALIK BURCU

Balığa karşı dik kafalı olacak biri hayatının en kötü hatasını yapmış olabilir. Balıklar dik kafalılığı hiç sevmezler ve yapan olursa, kafasını alır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir